Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 7. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 7. Bölüm ile 28 Ekim Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 6. Bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe başarılı oyuncuların bulunduğu Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölümde Hızır ve Niko, Eshter’i yakalamış fakat Radko’nun da tuzağına düşmüştü.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 7. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 6. Bölüm Özeti

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 6. bölümde Baba Oruç ve tayfası, zulme uğrayan köylüleri kurtarıp yeniden yelken açarlarken, Kara Korsan adıyla deryalara tekrar dönen Antuan tarafından saldırıya uğramışlardı. Baba Oruç ve leventler bu saldırıdan sağ kurtulabilecekler mi?

Öte yandan Hızır ve Niko, Eshter’i yakalamış fakat Radko’nun da tuzağına düşmüştü.. Hızır ve Niko bu saldırıdan kurtulabilecekler mi? Radko, Eshter’i İskenderiye’den çıkarabilecek mi? Barbaroslar 6. bölümde Isabel’in, Baba Oruç’un evine yapılacak baskını ifşa etmesi ve Radko tarafından açıkça tehdit edilmesi üzerine kızının saklandığı yetimhaneyi adamlarıyla basan Sylvio geri dönüşü olmayan kararlar mı alacak? İshak’la karşı karşıya kalan Sylvio durumu ne kadar ileri taşıyacak? Perdenin arkasında kuklalarını yöneten Pietro, hem Eshter’i ele geçirip hem de Baba Oruç’u bertaraf ederek nihai hedefine yaklaşmak için o büyük adımı atmayı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir