1. Anasayfa
  2. İpuçları

En iyi Kore Dizileri İncelemeleri

En iyi Kore Dizileri İncelemeleri
0

Squid Game’in büyük sükse yapmasından sonra sinema dünyası yüzünü Kore’ye çevirdi. Dijital platformların hemen hemen hepsi artık her geçen gün yeni bir Kore dizisi ekliyor. Fakat bu ekledikleri kore dizileri ne kadar başarılı?

 

En iyi kore dizileri karşınıza kolayca çıkmaz çünkü bir çoğu çok önceden çekilmiştir. Bu yüzden kaliteli bir dizi izlemek istiyorsanız güncel kore dizi bloglarını takip etmeniz gerekmektedir. Dizi blogları başta size etkileyici gelmeyebilir. Fakat bir diziye başladığınızda 1 bölüme ayırdığınız vakiti düşünün. Sonunda pişmanlık yaşamaktansa doğru kore dizisi ile başlamak her zaman mantıklıdır.

 

Bugün sizler için en iyi kore dizilerinden bir kaçından bahsedeceğiz. Konuda bahsettiğimiz kore dizilerinin birçok fan kulübü olduğunu şimdiden hatırlatalım.

 

Bir çok popüler dizi olsa da ben ilk tercihimi Crash Landing On You yana kullanacağım. Crash Landing On You konusu Kuzey koreli bir asker ile Güney Koreli bir zengin kadının yaşadıkları aşkı anlatmaktadır. Romantik kore dizileri ya da aşk temalı yapımları seviyorsanız, güzel bir tercih olacaktır.

 

En iyi kore dizileri listeme ikinci sıradan giren dizi She was pretty’dir. She was pretty konusu itibari ile nasıl zaman geçtiğini anlamadan izleyebileceğiniz bir dizidir. 4 defa izlemem bunun bir kanıtıdır.

 

Konu içerisinde ince detaylara her ne kadar girmesem de She was pretty’de oynayan oyuncular en ünlü oyuncular arasındadır. İnstagram üzerinde dünyada en fazla takip edilen ikinci kişi bir kore dizisi oyuncusudur.

 

Milyonlarca kişinin takip ettiği, performansı ile bir çok ödül kazanan Crash Landing on you.Senaryosu ile tekrar tekrar izleyebileceğiniz kore dizileri dünyasına artık adım atmanın zamanı gelmedi mi?

 

Unutmayın ki kore dizileri aynı zamanda bir hastalıktır. Herhangi bir Kore dizisini sevdiyseniz ve ikincisini aramaya başlamışsanız artık siz de bir kore dizisi hayranısınızdır. Diğer ülke yapımı diziler sizlere çok hitap etmez. Kore dizilerinin o sıcaklığını başka hiçbir yapımda bulamazsınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir