1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 113. Bölüm

Yasak Elma 113. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Yasak Elma 113. Bölüm ile 27 Eylül Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 112. bölümü izleyiciyle buluştu. Yasak Elma son bölümde Yıldız ve Doğan’ın tanışması dikkat çekti. Ender, Çağatay ve kumru ilişkisini öğrenir. Yıldız’ı üstü kapalı bir şekilde uyaran Ender, karşısında Çağatay’ı bulur. İkisi karşılıklı restleşir ve Ender Çağatay’ın gizli ilişkisini ortaya çıkarmak için harekete geçer. Kumru’nun evinde yaşadığı sorun, Yıldız ve Kumru’nun daha da yakınlaşmasına yol açar.

Yasak Elma 113. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yasak Elma 113. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 112. Bölüm Özeti

Yasak Elma son bölümde Yıldız ve Ender’in tüm şüpheleri Feyza üstünde toplanırken, Çağatay ve Kumru ilişkisi devam ediyordur. Kumru’nun evinde yaşadığı sorun, Yıldız ve Kumru’nun daha da yakınlaşmasına yol açar. Kumru’nun babası Doğan, Kumru’nun gizli bir ilişki yaşadığından şüphelenip İstanbul’a döner.

Ender, Yıldız’ı Çağatay konusunda üstü kapalı bir şekilde uyarır. Çağatay bu durumu öğrenince “Karımın kafasını bir daha kurcalama” diyerek Ender’i tehdit eder. Ender ise Çağatay’ı sevgilisiyle basmaya and içer. Çağatay, Ender’in bu hamlesi karşısında ne yapacak? Diğer yandan Ender, Caner’in bir arkadaşına para karşılığı yardım etmeyi kabul eder. Tabi bu konuda Yıldız’ın da yardımı gerekmektedir. Yıldız, çocuğunu Çağatay’dan yardım almadan istediği okula yazdırabilmek için Ender’in teklifini kabul eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir