1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 5. Bölüm

Mahkum 5. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen yeni dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanıyor. Mahkum 5. Bölüm ile 13 Ocak Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Onur Tuna, İbrahim Hacıoğlu ve Seray Kaya’nın başrollerinde yer aldığı Mahkum 4. bölümde Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli kadın Ferda, Barış’ın hayatını allak bullak eder. Ortalığı karıştıran zarfları yollayan Ferda mı?

Mahkum 5. Bölüm Fragmanı

Mahkum 5. Bölüm 2. Fragmanı

Mahkum 4. Bölüm Özeti

İpuçlarını vermeye kolay kolay niyetli olmayan Hacı, Fırat’ı büyük riske sokacak isteklerin peşindedir. Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar. Yeniden olay yeri canlandırma için savcılığı büyük baskı altına almıştır.

Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli kadın Ferda, Barış’ın hayatını allak bullak eder. Zarfları kimin yolladığını çözmeye çalışırken, bir de bu kadının ortaya çıkması Barış’ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırır. Yoksa o zarfları yollayan Ferda mıdır? Barış, Sasha’nın da yardımıyla bu çok bilinmeyenli denklemi çözme mücadelesine girişir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir