1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TRT dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm ne zaman yayınlanacak. 1 Ocak Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm yayınlanacak mı?

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, bu akşam 131. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin dün akşamki bölümünde tüm Paşaların postaneye gelmesi ile işler iyice karıştı. Sevilen dizide gözler şimdi 132. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ENuIDNNAa7w”]

Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ts1MSJIe4ao”]

Payitaht Abdülhamid 131. Bölüm Özeti

Tüm Paşaların postaneye gelmesi ile işler iyice karışır. Abdülhamid, Mason Paşa kim sorusunun cevabını Manyas’a oynadığı oyunla alacağına emindir. Selanik’e Mason toplantısına Mason Paşayı ulaştırma çabasında olan Manyas’a bir oyun daha kurulur. Saraydan uzak bir hayat geçiren, hafiyelikte oldukça mahir Şehzade Ahmet Nuri Efendi artık devrededir. Büyük loca olarak ilk toplantılarını gerçekleştirmek isteyen Masonlar bu toplantıda yüzlerini birbirilerine de ifşa edeceklerdir. Mason Paşa’nın güzergahını elde etmek isteyen Ahmet Nuri Efendi’yi türlü zorluklar bekler.

Mahmut Paşa ise üvey ablası Sabuha’nın mirasını almakta kararlıdır. Miras için önündeki tek engel olan yeğeni Kani’ye oyunlar oynamaya devam eder. Karekin kardeşi Armen’in ölümü üzere Eşref’ten intikam almanın peşine düşer. Söğütlü ve Nadir Efendi ile beraber karşı plan yapan Eşref Aziz’i Karekin’le büyük hesaplaşma beklemektedir.

Saliha Emsal’in araştırmaları sonucu yemek davetine niye kimsenin gelmediğini öğrenir. Naime’yle bir kez daha iyi niyetle konuşur. Zekiye ve Fatma da Naime ve Aliye’nin yaptıkları tertiplerden rahatsızdırlar. İkisiyle de konuşmaları fayda etmez. Abdülhamid’in gözünde Saliha’yı küçük düşürmek için yeni bir tertip hazırlamışlardır. Ancak bu kez hazırladıkları tertip Saliha kadar Abdülhamid’in de canını yakacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir