Kazara Aşk 11. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kazara Aşk yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Kazara Aşk 11. Bölüm ile 16 Eylül Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’de Kazara Aşk dizisinin 10. bölümü yayınlandı. 9 Eylül 2021 Perşembe günü tarihli Kazara Aşk dizisinde Şimal, Nazlı’nın hamile olduğunu duyunca deliye döner. Ancak Nazlı, hamile olmadığını ve Civan’ın, babasına mahcup olmasın diye kendisine yardım ettiğini anlatınca ona inanır. Kazara Aşk 11. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kazara Aşk 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kazara Aşk 11. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 10. Bölüm Özeti

Şimal, Nazlı’nın hamile olduğunu duyunca deliye döner. Ancak Nazlı, hamile olmadığını ve Civan’ın, babasına mahcup olmasın diye kendisine yardım ettiğini anlatınca ona inanır. Zira Şimal’in gözünde Nazlı’nın yalan söylemesi için bir neden yoktur… Yine de Civan’a güvenmiyordur. İçinde hala bazı şüpheler kalsa da önceliği başkadır; doktorda hamileymiş gibi davranıp, Civan’a istemeden de olsa yardım etmiş olmak hiç hoşuna gitmiyordur.

Bunu, ailelerin gözünde yalancı konumuna düşmemek ve onları büyük bir hayal kırıklığına uğratmamak için yapmıştır. Ancak, Civan’ın böyle bir yalanla şirketi almasına da asla izin vermeyecek, Civan o koltuğa oturamadan ne yapıp edip kendisini düşük yapmış ve bebeğini kaybetmiş gibi gösterecektir. Bunu inandırıcı bir şekilde yapmak ve Civan’ı gafil avlamak için bir plan yapar. Fakat Civan onun planını çözüp hemen karşı atak yapmak için harekete geçer. Bu da yetmezmiş gibi Şimal, kendini gerçekleşmesinden en çok korktuğu durumun içinde bulur. Söyledikleri bütün yalanları herkesin öğrenmesi artık an meselesidir…

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir