Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm
Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 18. bölümü, 4 Kasım Çarşamba akşamı izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 17. son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin yeni bölümünden ipuçları içeren 18. bölüm fragmanı merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 17. son bölümünde; Mehdi ile Zeynep boşanma kararı alıyor. Zeynep, Mehdi’nin yerli yersiz çıkışlarına, kıskançlıklarına dayanamıyor. Mehdi’nin iş yerine gelirken haber vermesini istiyor ve “Sınırlarımız olsun Mehdi… Biz evliyken de sınırların aşılmasından hoşlanmıyordum.” diyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölümde Neler Oldu?

Zeynep, boşanma ve evden ayrılma kararı veriyor. Mehdi’ye tepki gösteriyor “Sabah yaptığın şey belki yanağımda patlamadı ama benim için tokattı o Mehdi. Ben buna izin vermeyeceğim!” diyor. Mehdi ise “Sen bana haksızlık ediyorsun.” şeklinde cevap veriyor, hatalarını kabul etmiyor. Mehdi, değişiyor mu? Zeynep’e karşı aşırı korumacı ve kıskanç davranmaya başlayan Mehdi, öfkesine hakim olamıyor. İkili arasında ipler iyice geriliyor. Zeynep’in patronunun onu evine bırakması üzerine Mehdi çılgına dönüyor. Zeynep de “Ben bu evde sana biat ettiğim için değil, sana aşık olduğum için kalıyorum!” diyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir