1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Erşan Kuneri 2. Sezon Kararı Belli Oldu

Erşan Kuneri 2. Sezon Kararı Belli Oldu
0

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın çiçeği burnunda dizisi Erşan Kuneri geçtiğimiz günlerde Netflix platformunda izleyenler ile buluştu. Daha önce filmleri ile büyük tepki toplayan Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olma özelliğini taşıya Erşan Kuneri dizisi büyük ilgi gördü. Ve sevenlerinin merak ettiği Erşan Kuneri 2. sezon olacak mı sorusu da cevap buldu.

Cem Yılmaz’ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı, aynı zamanda başrol olduğu Netflix dizisi ‘Erşan Kuneri’, 8 bölümlük ilk sezonuyla 13 Mayıs’ta izleyicilerle buluştu. Diziyi beğenenler kadar, eleştirenler de çokluğu olması diziye olan ilginin oldukça yüksek olduğunu gösterdi. Yayınlandığı günden beri sosyal medyada gündem olmaya devam eden dizinin 2’nci sezonu merak konusu oldu.

Dizinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Müjde! Erşan Kuneri 2. sezon haftaya hemen çekiyoruz. Salı günü yayındayız” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın esprili bir dille yaptığı bu açıklaması sonrası dizinin 2. sezonunun geleceğine dair ümitler arttı. Müjdeli haber, dizinin oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Kaygılaroğlu final yapan dizisi Üç Kuruş’un veda gecesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada Erşan Kuneri’nin ikinci sezonunun çekileceğini açıkladı.

Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi hepsi birbirinden başarılı ve sevilen isimler yer alıyor.

Cem Yılmaz, başından sonuna kadar toplam 2 yıllık bir dönemi kapsayan Erşan Kuneri dizisinde 1970’li yılların Türk sinemasının verdiği mesajları da barındıran bir senaryo ortaya koydu.

Güncelleme 05.07.2022

Netflix Türkiye, Cem Yılmaz’ın hem çok izlenen hem de tartışma yaratan dizisi Erşan Kuneri’nin ikinci sezonu resmen duyuruldu.

Netflix ve Cem Yılmaz, daha fazla yapım için önemli bir anlaşmaya imza attı. İkili arasında yapılan anlaşma, Erşan Kuneri’nin 2. sezonunu da dahil edecek şekilde toplam 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesini içeriyor. Anlaşma dahilindeki ilk filmin ise ‘Do Not Disturb’ ismini taşıyacağı ve filmin çekimlerinin sonbaharda başlamasının planlandığı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir