1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Haunting of Hill House 2. Sezon Onayını Aldı

The Haunting of Hill House 2. Sezon Onayını Aldı
0

Netflix’in ekrana taşıdığı Tepedeki Ev (The Haunting of Hill House) 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Ama üzücü haber ise dizinin 2.sezon 2020 yılında yayınacak.

“Tepedeki Ev”in ikinci sezonu, “The Haunting” adını taşıyacak ve içerisinde yepyeni karakterlerin bulunduğu farklı bir hikayeyi takip edecek.

Netflix’ten gelen bir başka habere göre platform, dizinin yaratıcısı Mike Flanagan ve yürütücü yapımcısı Trevor Macy ile yeni bir sözleşme imzaladı. Buna göre Flanagan ve Macy ikilisi Netflix için yeni dizi projeleri de geliştirecekler. Platformun orijinal içerik bölümünden Cindy Holland gelişmeyi şöyle duyurdu: “Mike Flanagan ve Trevor Macy, izleyiciyi diken üstünde tutan otantik korku hikayeleri üretme konusunda ustalar. İşbirliğimize ‘The Haunting’de ve gelecek projelerde devam etmek istiyoruz.”

“Tepedeki Ev”in ilk sozonu Shirley Jackson’ın aynı adlı romanından uyarlandı. Mini dizi türündeki yapım, çocukluklarının bir bölümünü ülkenin en ünlü perili evinde geçiren kardeşlerin hikayesini işliyor. Uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen aile, geçmişte yaşadıkları büyük travmayla ve korkularıyla yüzleşiyor.

Dizinin başlıca rollerinde Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace ve Violet McGraw gibi isimler yer aldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir