Arka Sokaklar 626. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 626. Bölüm ile 6 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar bölümleri her hafta nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitliyor. 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümü reyting sıralamasında Total 4,92 puan alarak 2. oldu. Arka Sokaklar 625. bölümünde; Aslı’nın hayatı tehlikeye giriyor! Aslı kılık değiştirerek suç örgütünün içine sızmayı başarıyor; fakat işler, ekibin kontrolünden çıkıyor.

Arka Sokaklar 626. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 625. Bölüm Özeti

Hakan’ın mahalleden komşusu Eşref amca kayıptır. Eşref amcanın kızı Ayfer, Hakan’dan yardım ister. Olayı araştırmaya başlayan Hakan çok geçmeden kendini bir aile dramının içinde bulacaktır.

İntikam yemini eden Rus tetikçi Lena, hastanede peşine düşen ve bebeğini kaybetmesine sebep olan Andrey’in peşine düşer. Andrey ise Cahit isimli kirli bir bankacı aracılığıyla patronu Josef’in mal varlığını kaçırmaya çalışmaktadır. Ekibimiz Josef ve Andrey’e, Lena’dan önce ulaşabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir