1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 43. Bölüm

Mucize Doktor 43. Bölüm
0

Fox kanalında ekranlara gelen Mucize Doktor dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 43. Bölüm ile 24 Aralık Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Mucize Doktor 42. bölümü ile 17 Aralık Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor son bölüme; Tanju’nun Ferman’ı Ali’ye karşı doldurması ve kışkırtması damga vurdu. Hastaneyi düze çıkarabilmek için daha cüretkâr ameliyatlar yapmaları gerektiğine hükmeden Tanju, Ferman’ı Ali’ye karşı doldurmaya devam eder. Diziseverler merak ediyor: Mucize Doktor 43 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 42. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 43. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1P_oD2o3X2E”]

Mucize Doktor 43. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jnAVu6hR1UE”]

Mucize Doktor 42. Bölüm Özeti

Ferda’nın konferanstan dönüşü Tanju’nun ekmeğine yağ sürer ve Ferman’la Ferda daha önceki iddianın rövanşına tutuşurlar. Birbirinden zorlu, hatta daha ameliyatı bile keşfedilmemiş vakalar süratle tırmanırken Nazlı, Ali’nin biriyle görüştüğü dedikodularına kulak asmamaya, Ali de yataktan bile çıkamayan Ezo’yu ayağa kaldırmaya çalışır. Sonunda acı gerçekler gün yüzüne çıkacak ve Berhayat Hastanesi’nde kozlar bir kez daha paylaşılacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir