1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Netflix 1899 Dizisinin Fragmanını Yayınladı

Netflix 1899 Dizisinin Fragmanını Yayınladı
0

Netflix’in merakla beklenen Alman yapını 1899 dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. 1. sezon çekimleri Kasım ayında tamamlanan 1899 dizisi Dark dizisinin yazarları tarafından hazırlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan 1899 dizisinde Dark, Elite ve The Rain gibi dizilerden bir çok tanıdık yüzle karşılaşacağız.

1899 dizisi, Dark dizisi ekibinden Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından uyarlandı. Gizem, korku, fram ve tarih kokan dizi, farklı milliyetlerden oluşan Avrupalı bir grup göçmenin gemi ile New York’a ulaşma maceralarını konu alıyor. Fakat açık denizdeki tek gemi onların gemisi değildir vr karşılaştıkları diğer gemide onları bekleyen süprizler vardır.. 1899’da bir göçmen vapuru, eski kıtayı terk etmek için batıya doğru yola çıkar. Avrupa kökenli karma bir topluluk oluşturan yolcular, yeni yüzyıla ve yurtdışındaki geleceklerine dair umutları ve hayalleri ile doldudur. Ancak, açık denizde yüzen başka bir göçmen gemisi keşfettiklerinde yolculukları beklenmedik bir hal alır. Gemide karşılaşacakları şey, vaat edilmiş topraklara geçişlerini korkunç bir kabusa çevirecektir.

Gizem ve gerilim severlere müjde! “Dark”ın beyin takımından yepyeni ve heyecan verici bir dizi geliyor. “1899” dizisinden ilk teaser yayınlandı.

Daha önce Coen Kardeşler’in Hail, Caesar filminde rol alan ve 2019 Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Emily Beecham, 1899 dizisinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Dark‘tan hatırladığımız Andreas Pietschmann, Lucas Lynggaard Tønnesen, Miguel Bernardeau, Mathilde Ollivier ve Rosalie Craig gibi isimler de bulunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir