1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm ile 19 Ekim Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölümüyle ekrana geldi. BBC yapımı The Split’ten uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölümde Evli insanların yasak ilişki yaşamak için kullandıkları internet sitesi siber saldırıya uğrar ve kullanıcıların isimleri ifşa olur. Kullanıcıların içinde Sergen de vardır.

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Özeti

Azra, yaşadığı travmatik geceyi atlatmaya çalışırken yeni gelen bir davayla işine yoğunlaşmak zorunda kalır. Evli insanların yasak ilişki yaşamak için kullandıkları “Saklı Oda” adlı bir internet sitesi siber saldırıya uğrar ve site kullanıcılarının isimleri ifşa olur. Azra tüm ülkeyi sarsan bu skandalın kendi hayatını da altüst edeceğinden habersizdir.

Çolpan, Sanem ve Azra’nın öğrendiklerini Güneş’ten saklamak isterken kendini başka bir mecburiyetin içinde bulacaktır. Hatalarının su yüzüne çıkma olasılığı Sergen’i köşeye sıkıştırır. Bu esnada Songül, çocuklarıyla yüzleşecektir. Faruk ise Azra ve ailesine yaptığı bir sürprizle buzları az da olsa eritmeye çalışacaktır. Sanem, ailesiyle ilgili öğrendiği yeni gerçeklerin ardından daha fazla sessiz kalamayacağına karar verir. Evlilik konusunda köşeye sıkışan Güneş ise kendisini bekleyen büyük felaketten habersizdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir