Yasak Elma 80. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni bölüm Yasak Elma 80. Bölüm ile 12 Ekim Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Yasak Elma son bölümde Kaya’nın otel odasında başka bir kadın gören Ender gözyaşlarına boğuldu. Ender’in Kaya’ya söylediği yalanın ortaya çıkması, Şahika’nın ekmeğine yağ sürer. Kaya ve Ender’i ayırmak için planına Yiğit’i de alet eder. Yıldız’ın yalıya taşındığı gece Halit’in Kerim’i çağırması, Halit ve Yıldız’ın arasında gerginliğe sebep olur. Yasak Elma’nın 80. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Kaya ve Ender boşanıyor. Ender ise herkesin ortasında “Halit ile evleniyorsun üstelik Kerim’e deli gibi aşıkken” diyerek Yıldız’a bağırıyor. Ender’in bu sözlerini duyan Halit ise büyük şok yaşıyor. Şahika ise oynadığı oyunun ortaya çıkmasından korkuyor. İşte Yasak Elma 80. yeni bölüm fragmanı:

Yasak Elma 80. Bölüm İzle

Yasak Elma 80. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 79. Bölümde Neler Oldu?

Yıldız, Kaya ve Ender’i barıştırmak için kolları sıvarken, diğer taraftan da Kerim’den uzak durmaya çalışır. Şahika, Kaya ve Ender’in dargınlığından faydalanarak onları kesin bir şekilde ayırmak için kusursuz bir plan yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir