1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 45. Bölüm

Camdaki Kız 45. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ilw Perşembe akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 45. Bölüm ile 2 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Camdaki Kız bölümleri her hafta heyecan dolu bölümleri ile Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 26 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,68 izlenme oranları ile 4. oldu. Camdaki Kız dizisinin 44. bölümünde; Nalan annesi bidiği Feride’nin yalanları ile yüzleşir ve onu hayatına karıştırmamaya kararlıdır. Selen tüm ailesini karşısına alarak Cavit eniştesi ile birlikte bir şirket kurmaya karar veriyor. Muzo bu duruma tepki gösterir. Nalan yaşadığı tüm acılara rağmen Hayri’nin köye geri döneceği haberi ile sarsılır.

Camdaki Kız 45. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Camdaki Kız 44. Bölüm Özeti

Nalan, annesi bildiği Feride’nin aslında ananesi olduğunu öğrenen Nalan, artık hayatına Feride’yi karıştırmaz. Feride ise konaktan ayrılmaya karar verir. Nalan bunu öğrendiği halde duruma müdahale etmez. Nalan ve Hayri arasında geçen konuşmanın ardından Hayri köyüne dönmeye karar verir. Gülcihan Pervin’in gerçekte kim olduğunu istemeye gittiğinde açıklar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir