Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm
0

Fox TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Yeni dizi Uzak Şehrin Masalı ilk bölümü ile Fox TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm ile 12 Eylül Pazar akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu, senaryosunu ise Can Sinan’ın kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı, Pazar akşamları FOX tv ekranlarında yayınlanacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden hatırladığımız Aslıhan Güner, Uzak Şehrin Masalı dizinin başrol oyuncu olacak.

Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm 2. Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı Dizi Konusu

Kars’ta kaçak yaşayan bir adam ve güçlü dominat bir kadının yollarını kesişmesiyle başlayan imkansız aşk dolu bir yaşamı anlatacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur.

Sonunda Umay’ın sırtına öyle bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur.

Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat (Barış Kılıç), sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur. Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir

Uzak Şehrin Masalı Dizi Oyuncuları

– Aslıhan Güner – (Umay)

– Barış Kılıç – (Kürşat)

– Timur Acar – (Affan)

– Begüm Birgören – (Sonay)

– Zeynep Eronat

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir