1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Walking Dead 11.Sezon Devamı Ne Zaman Başlayacak?

The Walking Dead 11.Sezon Devamı Ne Zaman Başlayacak?
0

Yıllardır AMC ekranlarının Dünya’da en çok izlenen dizilerinden biri olan zombi dizisi The Walking Dead bu sene 11. sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 24 bölümlük final sezonunun sekiz bölümlük ilk kısmını geçtiğimiz pazar AMC+’ta ekrana gelen bölümüyle tamamlandı. The Walking Dead 11.Sezon 2. Kısım tarihi ise belli oldu.

The Walking Dead 11. sezonu ile 22 Ağustos’ta AMC kanalında yayınlanmaya başladı. Dünyaca ünlü fantastik gerilim dizisi The Walking Dead’in 11. sezonu heycan ve gerilimin eksik olmadığı ve final sezonuna yakışır bir şekilde devam ediyor. he Walking Dead’in başrolünden Andrew Lincoln ayrılmış ve yerine Norman Reedus, Lauren Cohen ve Jeffrey Dean Morgan gibi yıldızlar başrol olarak karşımıza çıkmaya başlamıştı. The Walking Dead 11.Sezon 2. kısım, 20 Şubat 2022’de yeniden televizyon ekranlarında olacak. Yayın tarihi yeni tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu.

Tanıtım videosunda bir süredir farklı yerlerde olan Daryl ve Judith’in bir araya geldiği ve kıtlıkla boğuşan Alexandria’da sorunların devam ettiği de görülüyor. The Walking Dead’in bölümleri ikinci kısımda da TV yayınından bir hafta önce AMC+’ta ekrana gelecek. Bu nedenle ilk bölümün meraklı izleyiciler için 13 Şubat’ta ulaşılabilir olması bekleniyor. Detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir