1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Geleceğe Dönüş Filminin Oyuncuları Karantina’da Buluştu

Geleceğe Dönüş Filminin Oyuncuları Karantina’da Buluştu
0

Ünlü komedyen ve oyuncu Josh Gad, online olarak yaptığı programına bu hafta Geleceğe Dönüş ekibini çağırdı. Birkaç gün önce bunun müjdesini Lea Thompson ile birlikte veren Gad, programda yıldız oyuncular Christopher Lloyd ve Michael J. Fox’u ağırladı.

Back To The Future aradan uzun yıllar geçse de nesilden nesile büyük ilgi toplamaya devam eden eşsiz üçlemelerden biri. Kesinlikle Disney benzeri bir şirketin bu seriyi yeniden çekemeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle de üçlemenin ve oyuncularının kıymete binmesi durumu kat kat fazla oluyor. Josh Gad, iki haftadır yaptığı programının 2. bölümünde Geleceğe Dönüş ekibini misafir etti. Geçtiğimiz gün yapılan programda büyük bir heyecanla Christopher Lloyd ve Michael J. Fox’un katılmasına tanıklık ettik. Ayrıca oyunculardan Lea Thompson, serinin yazarı Bob Gale ve usta yönetmen Robert Zemeckis programa katılarak önemli anları paylaşmamıza neden oldular.

Josh Gad, geçtiğimiz hafta da Steven Spielberg’ün dahil olduğu The Goonies ekibini programında ağırlamıştı. Programın 3. bölümü şimdiden merakla bekleniyor. Coronavirüs karantinasında Josh Gad’ın yanı sıra John Krasinski gibi isimler de online program yapmaya başladı. Son zamanlarda en çok izlenen yayınlar arasında Russo Kardeşler’in canlı yayınları bulunuyor. Ayrıca Joe ve Anthony Russo, Pizza Film School adı altında film izleme etkinliği serisi oluşturmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir