1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 11. Bölüm

Sol Yanım 11. Bölüm
0

Çarşamba akşamları Star TV ekranlarından yayınlanan Sol Yanım dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Sol Yanım 11. Bölüm ile 10 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sol Yanım 10. son bölümü ile Star TV’de yayınlandı. Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Diziseverler yeni bölümde neler olacak, yeni fragman yayınlandı mı sorularının yanıtlarını araştırmaya koyuldu. Son bölümde; Serra’yı yıkan bir karşılaşma yaşanıyor. Sol Yanım 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sol Yanım 10. son bölüm özeti..

Sol Yanım 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zQokIEEQF74″]

Sol Yanım 10. Bölüm Özeti

Serra, burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena malikanede kalmaya devam edebilecek mi? Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim’in Serra’dan sakladığı farklı bir hayatı mı var?

Otel odasında yaşadıkları tartışmadan sonra Selim ve Serra’nın yolları yeniden ayrılma noktasına gelir. Serra, annesinin İhsan’la geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden hesap sorar.

Burak’ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra’nın bu yakınlığına anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim’in sığındığı liman Biricik olur. Burak’ın mahalleye taşınmasının ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimalı Barbar’ı endişelendirir.

Asena’nın hamileliği evdeki tartışmaların odağı haline gelir. Oynadığı oyunlar açığa çıkan Asena, iyice köşeye sıkışır. İhsan ise Nilgün’le görüşebilmek için elinden geleni yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir