1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Ray Donovan Dizisi Film Oluyor

Ray Donovan Dizisi Film Oluyor
0

7 sezon boyunca Showtime ekranlarından yayınlanan Ray Donovan dizisi film olarak ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Showtime kanalı dizinin bir filmle yeniden ekranda olacağını açıkladı. Ray Donovan”, 82 bölüm yayınladı ve bugüne kadarki en uzun soluklu Showtime dizilerinden biri oldu.

Yapılan açıklamaya göre; Ray Donovan dizisinin 7. sezonun kaldığı yerden hikayeyi devam ettirecek. Liev Schreiber başrol oyuncusu olarak dönmenin yanı sıra senaryoya da eşlik edecek. Showrunner David Hollander ise hem senaryoyu kaleme alacak hem de yönetmenlik yapacak. Filmde Jon Voight (Mickey Donovan) ve Kerris Dorsey (Bridget) de yer alacak. Çekimler yıl bitmeden New York’ta başlayacak ve 2022 içinde Showtime’da yayınlanacak.

Ray Donovan, 7. sezonu tamamladığında Mickey kaçak hayatı yaşamaya başlamış ve Ray, onu daha fazla soruna yol açmadan yakalamak için peşine düşmüştü. Yeni filmde Ray’in ailesinin geçmişi de anlatılacak ve 90’lara gidilecek.

Showtime, Ray Donovan’ı bir sene kadar önce iptal etmeye karar vermiş ve 7. sezonun ardından gelen iptal kararı sevenleri için sürpriz olmuştu. Dizinin final sezonuyla ekrana veda edeceği konuşulsa da anlaşma sağlanamamıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir