1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 14. Bölüm

Üç Kız Kardeş 14. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 14. Bölüm ile 31 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Üç Kız Kardeş dizisi sevenleri ile Kanal D ekranlarında buluşmaya devam ediyor. 24 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Üç Kız Kardeş son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,61 izlenme oranı ile 1. oldu. Somer’in açtığı ve sonrasında pişman olduğu boşanma davasında Türkan’ın kararlığı devam eder. Dava Somer’in istemediğini pişman olduğunu söyleyince ertelenir. Mine, Somer’in istemediği için boşanmanın gerçekleşmediğini öğrenince deliye döner ve arkadaşlıklarını kullanarak Türkan’a büyük bir tuzak hazırlar!

Üç Kız Kardeş 14. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 13. Bölüm Özeti

Türkan, Somer’le ayrılık aşamasında olduğunu babasına belli etmemek için Nezahat halasında kalmaya başlar. Zira Sadık, ikisinin arasında bir gerilim olduğunu fark etmiştir. Bunun da nedeninin Rüçhan’ın altın meselesi yüzünden yaptıkları olduğunu düşünmektedir. Bu gerilimin Somer ve Türkan’ı etkilemesine izin vermemek için harekete geçer. Somer için bu, Türkan’ı kazanmak için yeni bir umuttur aslında. Nesrin bir yandan Türkan’ın durumunu Sadık’a belli etmemeye çalışırken bir yandan da bunu daha fazla saklayamayacakları endişesi yaşar. Okulda Derya’nın disiplin suçu alacak kadar ileri gitmesi ise Nesrin’i çok zor duruma sokar.

Mine, boşanmak istemeyen tarafın Somer olduğunu öğrenince deliye döner. Türkan’ı hedef alır bu defa. Sahte dostluğunu kullanarak Türkan’ı büyük bir tuzağın içine çeker. Somer ise Türkan için güzel bir sürpriz hazırlığı içindedir.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir