1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 22. Bölüm

Teşkilat 22. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 22. Bölüm ile 14 Kasım Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat 21. bölümde Serdar ve Zehra, Ariel’in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. Teşkilat 21. Bölümde İsrail’deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel’le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, ölümle burun buruna gelirler. Ekip, bu diplomatik krizi nasıl çözecek?

Teşkilat 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 22. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 22. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 21. Bölüm Özeti

Teşkilat 21. bölümde Serdar ve Zehra’nın ele geçirdiği Ariel, gemiden çalınan gizli verilerin yerini söylemesi karşılığında canının bağışlanması için yalvarır. Hakkı ve Hulki, yanlarındaki Yusuf’la birlikte alarm durumuna geçmiş hapishaneden çıkış yolu aramaktadırlar. Hapishaneden kaçmayı başarırlar ancak İsrail’in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu büyük bir kaçış operasyonu onları beklemektedir.

Çetin ve Pınar’ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar’ın kafası oldukça karışır. Pınar yaşadığı gelgitlere rağmen her ne pahasına olursa olsun Yağmur’u korumak zorundadır. Serdar ve Zehra, Ariel’in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. İsrail’deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel’le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, uluslararası çapta büyük bir diplomatik kriz riskinin ortasında kalırlar.

İlginizi Çekebilir
cop-adam-dizi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir