1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 53. Bölüm

Gönül Dağı 53. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 53. Bölüm ile 26 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Gönül Dağı 52. bölümde; Veysel yaşadıklarını anlatırken, babasından dayak yediği anlar ekrana geldi. Veysel’in babasından dayak yediği o sahneler, izleyenlerin yüreğini burktu. Taner, ona sağlanan yeni imkanlara alışmaya çalışırken, Veysel düğüncü dükkanında, Ramazan ise Asya ile nişan hazırlığındadır.

Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 52. Bölüm Özeti

Hayatlarıyla ilgili önemli manevralar kat eden amcaoğulları, aldıkları kararların sunduğu gerçeklikle yüzleşmeye başlamışlardır. Taner, ona sağlanan yeni imkanlara alışmaya çalışırken, Veysel düğüncü dükkanında, Ramazan ise Asya ile nişan hazırlığındadır… Öte yandan Rıfat ve Meryem göz ameliyatı için yola çıkar. Büyük umutlarla gittikleri ameliyat, Rıfat ve Meryem için nasıl gelişmeleri beraberinde getirecektir? Bunun paralelinde aldığı ilk iş olan nişanla ilgilenen Veysel, nasıl bir sona sürüklenecektir?.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir