1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 21. Bölüm

Üç Kuruş 21. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 21. Bölüm ile 4 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş bölümleri her hafta nefes kesmeye devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin 20. bölümünde; Kartal oğluna ve Bahar’a kavuşmanın heyecanını tam yaşayamadan, beklenmedik bir saldırı mutluluğuna gölge düşürür.

Üç Kuruş 21. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 21. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 20. Bölüm Özeti

Ateş’i ve Bahar’ı kaybetme korkusuyla deliren Kartal, intikam almak için harekete geçer. Çetin saldırıyı yapanın kim olduğunu öğrendiğinde Kartal’dan bir ricada bulunur. Kartal’ın yaşadığı saldırı Efe’yi de derinden etkiler. Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla Leyla’ya gelen Efe, bu defa çok daha cesur davranır. Şahin, Azade’nin arkasından çevirdiği plan sonucunda onunla yüzleşir ama Azade’nin bile tahmin etmeyeceği bir planı devreye sokar. Kartal, Efe ve Çetin, Baybars’a büyük bir darbe indirmek için hazırlanırken hiç beklemedikleri biri onlara yardım eder. Baybars ise uğradığı hezimetlerin altından kalkabilmek için en ciddi hamlesini yapar ve oyunu tamamen değiştirecek bir adım atar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir