Hekimoğlu 22. Bölüm
0

Kanal D kanalının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümü ile devam ediyor. Hekimoğlu 22. Bölüm ile 20 Ekim Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım ve Ebru Özkan’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Hekimoğlu ailesinden kaçmaktadır. Hekimoğlu dizisinin 21. son bölümünde; Hekimoğlu yeni bir imajla hastaneye gelir. Herkesi şaşırtan bu ani değişimin sebebi merak konusu olurken Hekimoğlu’nun aklı ailesindedir. Şehir dışından gelecek olan anne ve babasıyla yiyeceği akşam yemeğini atlatmak için her yolu dener.

Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 22. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 21. Bölümde Neler Oldu?

Hekimoğlu’nun yeni vakası üniversiteden yeni mezun genç bir adamdır. Ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılan gencin durumu giderek kötüleşir. Hekimoğlu ve ekibi hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri ta geçmişe uzanan bir aile dramını gözler önüne sererler. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkar. Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor? Hekimoğlu’nun annesi ve babası nasıl insanlar? Hekimoğlu genç adamın hayatını kurtarabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir