1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 7. Bölüm

Akıncı 7. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen ATV dizisi Akıncı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Akıncı 7. Bölüm ile 12 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların heyecan dolu dizisi Akıncı yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Dün akşam yayınlanan son bölüm ardından 7.bölüm fragman arayışına çıkan dizi severler yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Aksiyonun bir an olsun eksilmediği diziye bu hafta Lucas’ı öldürttüğünü itiraf eden Cevdet’in sahnesi damga vurdu. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin rol aldığı dizide bu hafta Nergis’in elindeki görüntüleri almak isteyen Cüneyt bir plan yapar ama beklemediği sorunlarla karşılaşır.

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rYZ82OlLn2k”]

Akıncı 6. Bölüm Özeti

Akıncı’yı kovalarken kaza yapan Kemal hastanede yaşam mücadelesi verirken gizlediği gerçekler açığa çıkar.

Köksal, Lukas’ı ele geçirecekken ortaya çıkan Cüneyt dengeleri bozar. Köksal yakalandığını düşünürken geçmişine dair beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Nergis, Cüneyt’in şüpheli hareketlerini görüntülerken elindeki bilgileri emniyetle paylaşma konusunda kararsızdır.

Lukas meselesinin çözülmesi Cevdet’i rahatlatırken, Nergis de babasının gerçek yüzüyle tanışır.

Nergis’in elindeki görüntüleri almak isteyen Cüneyt bir plan yapar ama beklemediği sorunlarla karşılaşır. Cüneyt’in planı Nergis ve Fatih’in yakınlaşmasına sebep olur. Birlikte ülke gündemine bomba gibi düşen bir haberin ihbarına giderler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir