Aşkın Tarifi 9. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşkın Tarifi 9. Bölüm ile 9 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 8. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Aşkın Tarifi dizisinin son bölümünde; Fırat’a karşı duygularını sorgulayan Naz, bir yandan da Taylan ile olan ilişkisiyle ilgili artık bir karar vermesi gerektiğini anlar. Fırat, yılmadan Naz’a olan aşkına inandırmak için çırpınmaya devam eder; ancak Asuman’ın, Fırat’ı tekrar elde etmeye çalışması Fırat’ın, Naz ile zaten sallantıda olan ilişkisini iyice tehlikeye sokar.

Aşkın Tarifi 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fOkkuGvym20″]

Aşkın Tarifi 8. Bölüm Özeti

Fırat’a karşı duygularını sorgulayan Naz, bir yandan da Taylan ile olan ilişkisiyle ilgili artık bir karar vermesi gerektiğini anlar. Fırat, yılmadan Naz’a olan aşkına inandırmak için çırpınmaya devam eder; ancak Asuman’ın, Fırat’ı tekrar elde etmeye çalışması Fırat’ın, Naz ile zaten sallantıda olan ilişkisini iyice tehlikeye sokar.

Taylan’ın oynadığı yeni oyunsa Naz ile Fırat’ın aşkını neredeyse uçurumun kenarına getirir. Naz, arasında sıkışıp kaldığı kalbini mi, yoksa mantığını mı dinleyecektir? Fırat sonunda Naz ile ilgili kurduğu hayallerine erişebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir