İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi İyi Günde Kötü Günde yeni bölümü ile ekranlara geliyor. İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm ile 17 Ekim Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora ve Nergis Kumbasar’ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Leyla, Sarp’ın sahte iş teklifi oyununu ortaya çıkartmıştır. Artık eskisinden de güçlü ve kararlıdır. Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün gördüğü en güzel düğünü yapacaktır.

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm 2. Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölümde Neler Oldu?

Sarp Leyla’nın bu hamlesine karşılık vermekte geç kalmaz. Leyla’nın gitme kararıyla, Sarp’ta Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme planı yapar. Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını anlamaya çalışmaktadır.

Bu yüzden devamlı Leyla ile görüşmek ister. Sarp her seferinde bir bahane bulup ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır. Bu bahanelerden biri de tadım yapmak için hep beraber üniversiteden arkadaşı Ediz’in bağ evine gitmektir.Leyla, Sarp ve Melisa başlarına ne geleceklerini bilmeden bağ evine doğru bir yolculuğa çıkarlar.

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölümde Final mi Yapıyor?

İyi Günde Kötü Günde dizisi 6. bölüm ile final yapma kararı aldı. Star Tv ekranlarında cumartesi günleri izleyici karşısına çıkan İyi Günde Kötü Günde final kararı sonrası kameralar karşısına geçen Elçin Sangu, şu ifadelerde bulundu;

“Ne olursa olsun bu kadar zor zamanlarda bu kadar insanın özveriyle çalıştığı işlerden bahsediyoruz. Siz, biz. Daha çok alanda, sahada çalışan insanlar için 6 bölüm değil yani. Ben bunu eskiden de kabul edemiyordum. Şu anda kabul etmiş değilim. 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısı ile orada demek ki başka dinamikler devreye gidiyor. Kanal matematiklerini siz bilirsiniz.”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir