1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 604. Bölüm

Arka Sokaklar 604. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 604. Bölüm ile 19 Kasım Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

İzleyenler tarafında tarafında her cuma akşamı reyting zirvesine taşınan Arka Sokaklar bölümleri merak konusu oluyor. Arka Sokaklar dizisinin 603. bölümü 12 Kasım 2021 Cuma günü yayınlandı. Dizinin son bölümünde kağıt toplayıcısı cinayetinde önemli bir delil ortaya çıkıyor. Arka Sokaklar 603. Bölümde ayrılma kararı alan Cemal, Ezgi’yi alevler arasından kurtarıyor!

Arka Sokaklar 604. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 603. Bölüm Özeti

Mesut, Selin ve müfettiş İdil izbe bir sokakta öldürülen kağıt toplayıcısı Javid üzerine araştırma yapmaya başlar. Javid’in ülkemizdeki tek yakını, Türkiye’ye göç etmeden önce ülkesinde hakimlik yapan Kadim’dir. Kadim ile görüşen Mesut bir sonuç elde edemez.

Sude, Cemal’i cinsel istismar ile suçlamıştır. Cemal zor durumdayken ona inanmayan Ezgi ise suçlamaların düşmesiyle Cemal’in kırgınlığı ile karşı karşıya kalmıştır. Çabalasa bile Cemal’i kararından döndüremez. Ancak ekipçe bir operasyona gittiklerinde işin rengi değişecektir. Ezgi’yi yangından Cemal kurtarır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir