1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 49. Bölüm

Sadakatsiz 49. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 49. Bölüm ile 16 Şubat Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin 48. bölümünde; Aras’ın doğum gününde Asya’yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Ali’nin Aras hakkında söyledikleri, Asya ile arasına buzdan duvarlar örer. Volkan ise Asya’dan vazgeçmiş değil.

Sadakatsiz 49. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 48. Bölüm Özeti

Aras ve Asya evlilik kararı alıyor! Bu karar herkeste şok etkisi yaratırken Volkan, tamamen yalnız kalıyor! Ali’nin Aras’a attığı iftira Asya’yı zor bir yol ayrımına getirmiştir. Derin hayatını kurtaran yabancının desteğiyle Nadir’in peşine düşer. Haluk Aras’ın geçmişi konusunda giderek köşeye sıkışırken, Melih ve Bahar’ın alacağı karar herkesi şaşkınlığa uğratır. Volkan’ın Asya’ya izlettiği gizemli bir video, Aras hakkında bir gerçeği daha gün yüzüne çıkarırken, Aras’ın doğum gününde Asya’yı nasıl bir sürpriz beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir