1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 37. Bölüm

Camdaki Kız 37. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 37. Bölüm ile 31 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Camdaki Kız dizisi her hafta yeni bir aksiyon ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin 36. bölümünde; Adil’in ölümü Nalan ve Hayri’yi daha da yakınlaştırıyor. Adil’in ölümü, Nalan ve Feride’yi büyük yıkıma uğratırken Feride’den intikam almaya karar veren Cana’nın konağa gelmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı.

Camdaki Kız 37. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 37. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 36. Bölüm Özeti

Nalan, babasını kaybetmenin acısıyla baş edemezken bir de Feride’nin katı kurallarını uygulamak zorunda kalır. Feride, Adil’in arkasından Nalan’ın kesinlikle ağlamasını istemez. Nalan, ağlaması halinde Feride’nin de kendini terk edeceğini söyler. Nalan, kendini çok yalnız hisseder. Nalan, babasının ölmeden önce kendisine önemli bir şey söyleyeceğini anlamıştır. Nalan, Feride’ye sesini yükselterek bir cevap vermesi için hesap sorar. Feride, Nalan’ın söylediklerine karşı sert bir tokat atar. Feride, Nalan’a aksini söylese de, Adil’in ölümüyle ilgili kendini suçlar.

Feride’den intikam almaya karar veren Cana, konağa gelir ve bildikleriyle onu tehdit eder. Feride’ye Nalan’ın torunu olduğunu bildiğini söyleyen Cana, hem Feride’yi hem de Nalan’ı çıldırtmayı başarır. Sedat ise Cana’ya hiçbir şekilde engel olamaz. Adil’in ölümüyle yıkılan Nalan, kendini iyice yalnız hisseder. Nalan, kimseden görmediği sevgiyi ve şefkati sadece Hayri’den görür. Zor günler geçiren zavallı Nalan, teselliyi yine Hayri’de bulur. Hayri, Nalan’ı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağına söz verir ve sarılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir