1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 608. Bölüm

Arka Sokaklar 608. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Arka Sokaklar 608. Bölüm ile 17 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları sevenleri ile buluşan ekranların uzun soluklu nefes kesen dizisi Arka Sokaklar’ın 10 Aralık tarihli son bölümünde John’un Selin’i, Halide’yi ve Leyla’yı kaçırması Mesut ile Samir’in gündemine bomba gibi düşerken, Metin’in karısı Asiye ile ilgili gördüğü fotoğraf ise şok etti. Dizinin final anında ise Samir’in saklandığı eve gelen ekibin korkunç manzara ile karşılaşması ekranlara damga vurdu.

Arka Sokaklar 608. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 607. Bölüm Özeti

John’un Selin’i, Halide’yi ve Leyla’yı kaçırması Mesut ile Samir’in gündemine bomba gibi düşer. John’un isteği bellidir. Depo baskınında ele geçirilen mallarına kavuşmak. Mesut, karşısına kim geçerse geçsin Selin’i kurtarmaya kararlıdır. Ekibimiz operasyon için harekete geçerken aynı anda Samir’in, Halide ve Leyla’ya kavuşmasını da engellemek zorundadır.

Serap’ın yakın arkadaşı Ertan alanında başarılı bir avukattır. İyi geçen bir davanın ardından asistanı Yeliz ve birkaç arkadaşı ile bir otelde kutlama yaparlar. Ertan ertesi gün uyandığında asistanı Yeliz’i bulamaz. Polisi aramayı düşündüğü sırada polis onun kapısını çalar.

Metin’in çalıştığı şarküteriye isimsiz bir posta gelir. Zarfı açan Metin, Asiye’nin başka bir adamla çekilmiş fotoğrafı ile karşılaşır. Gördükleri karşısında yıkılan Metin, Asiye’nin kendisini aldattığına inanmak istemez. Fotoğrafı kimin gönderdiğini ve daha da önemlisi Asiye’nin yanında duran adamın kim olduğunu öğrenmek Hüsnü komisere düşecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir