1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 106. Bölüm

Savaşçı 106. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Savaşçı 106. Bölüm ile 22 Mayıs Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı 105. bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Sarp Levendoğlu ile Murat Serezli’nin oynadığı Savaşçı dizisinin 105. son bölümünde; Albay Oktay Göktürk için hesaplaşma vakti geliyor.

Savaşçı 106. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_qFz5uZ_8Qo”]

Savaşçı 105. Bölüm Özeti

Göktürk Albay’ın Uzi’yle karşılaşması iki tarafa da büyük bir şok yaşatır ve bu karşılaşma pek soruyu da beraberinde getirir. Her ikisi de karşısındakinin kim olduğunu sorgularken Yeva’nın hamlesiyle, Göktürk Albay ve Haydar Yüzbaşı ateş çemberinin ortasında kalır ve Uzi çatışma alanından kaçmayı başarır.

Diğer taraftan oğlu Oktay’ın suçsuz olduğunu öğrenen Gündüz Bey çok mutludur. Ancak Kopuz Albay’ın anlattıklarındaki önemli bir ayrıntı Gündüz Bey’in dikkatinden kaçmaz. Geçmişte yaşadığı önemli bir olayla bağlantısı var mı diye araştırmaya başlar ve acı bir gerçekle yüzleşir. Ama Göktürk Albay için bu gerçeğin ve Uzi’nin kim olduğunun önemi yoktur.

Mösyö ise bozulan bütün planlarına rağmen yeni hamlesini yapmakta gecikmez. Kılıç Timi ve Göktürk Albay’ı tuzağa çekmek için Uzi’yi harekete geçirir. Uzi’nin yaptığı bu son eylem karşısında dehşete düşen, Kılıç Timi ve Göktürk Albay için artık zamana karşı bir yarış başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir