1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 34. Bölüm

Sadakatsiz 34. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 34. Bölüm ile 13 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her hafta çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz 33. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Son bölümde, Asya, oğlu Ali’nin şiddet dolu videosunu izleyince büyük bir yıkım yaşamıştı. Asya, Tekirdağ’a dönme kararı aldı. Asya, Ali’nin maruz kaldığı zorbalığı öğrenmenin sarsıntısı ile oğlu için harekete geçer.

Sadakatsiz 34. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 33. Bölüm Özeti

Asya, Ali’nin maruz kaldığı zorbalığı öğrenmenin sarsıntısı ile oğlu için harekete geçer. Verdiği karar Volkan’ı, hatta Tekirdağ’ı sarsacakken, kazada hayatını kurtardığı hastanın kendisinden başka kimseyi hatırlamadığını fark eder.Asya, hayatının serüven dolu yeni bir kapısını aralarken, zamanın ona neler getireceğinden habersizdir.

Asya’nın Tekirdağ’a geri dönme kararı Volkan’ı, hatta Tekirdağ’ı sarsacakken, kazada hayatını kurtardığı hastanın kendisinden başka kimseyi hatırlamadığını fark eder. “Ben hiçbir şey hatırlamıyorum, kazayı bile hatırlamıyorum. Bir tek seni hatırlıyorum Asya. Sanki kafamın içinde bir hapishane var, müebbet yemişim ve çıkamıyorum oradan” der. Asya ise “Belki beraber çıkarız oradan” diyerek adama destek olacağının sözünü verir.

Asya, hayatının serüven dolu yeni bir kapısını aralarken, zamanın ona neler getireceğinden habersizdir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir