1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 45. Bölüm

Hekimoğlu 45. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Hekimoğlu 45. Bölüm ile 13 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi hekimoğlı 6 Nisan Salı akşamı 44. son bölümü ile ekranlara geldi. Hekimoğlu dizi severleri Hekimoğlu’nun 44. Bölümünün ardından izleyiciler Hekimoğlu 45. Bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Hekimoğlu 45. Bölüm fragmanı izle! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 45. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KJx88HTXk8o”]

Hekimoğlu 44. Bölüm Özeti

Ailesini küçük yaşta kaybeden Nur Yiğityürek, hayatın acımasız yüzüyle çok erken yaşlarda tanışmıştır. Onlarca işe girip çıkan genç kadın, yaşamını idame ettirmek için sokakta ‘Bul Karayı Al Parayı’ oynatan dolandırıcıyla iş birliği yaptığı sırada önce aklı karışır, sonra kendinden geçer ve hastaneye kaldırılır.Karar verme yetisini kaybeden Nur, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker.

Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir. Ayrılık konuşmasından sonra Zeynep’in beklediği kadar kötü olmayan Emre’nin ikili konusunda başka planları vardır. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu ve ekip Nur’u iyileştirebilecek mi? Orhan ve İpek arasında gerçekten bir şey var mı?

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-51

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir