1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Yeni Hayat 8. Bölüm

Yeni Hayat 8. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni Hayat 8. Bölüm ile 22 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in hikayesini anlatan Yeni Hayat dizisinin son bölümünde Nevin ve Timur’un işbirliği yapması dikkat çekti. Tüm mal varlığını Yasemin’in üstüne devrederek boşanmaya karar veren Timur’un hamlesi ise son bölüme damga vuran anlardan oldu.

Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 8. Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Hayat 7. Bölümde Neler Oldu?

Timur’un yeni ortağı Yasemin ve Adem’i şoke eden biridir. Yasemin, Timur’un yeni ortağı Ejder’i katıldığı yemekte görünce renk vermemek için çabalar. Yeni ortak Ejder ise oldukça profesyonel ve planlı olarak Karatan ailesinin içine girer. Fakat diğer yandan yeni ortağın kim olduğunu öğrenen Yasemin ve Adem’in tüm planları da suya düşer. Yasemin, yeni ortağın tehditleriyle Adem’den uzak durmak zorunda kalır.

Bu durumun farkında olan Adem, işin arkasında kimlerin olduğunu araştırmak için Rasim’le stratejilerini değiştirmeye karar verirler. Nevin ise Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışır. Kendi başına karanlık bir plan yapan Nevin teyzesinin ısrarıyla Timur’dan Ferda’nın istediği parayı rica eder. Ancak Nevin bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak ve her şey daha da kötüleşecektir. Timur Bekir’le Abdullah’ın ölümünden zarar görmemek için yeni hamleler yaparken, Adem ve Yasemin için çember iyice daralır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap