Bir Zamanlar Çukurova 71. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 71 bölüm ile 5 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

29 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümünde; Demir’in gazetecileri çağırıp Adnan’ın babasının Yılmaz olduğunu açıkladığı, Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Fekeli’nin Hünkar’a evlilik teklifinde bulunması damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde konakta Adnan’ın kaybolması dikkat çekti. Hünkar’ın bıçaklanması ise merak dolu anlara sahne oldu. Tüm bunlar yaşanırken Fekeli’nin büyük tuzaktan kurtulması damga vurdu.

Bir Zamanlar Çukurova 71. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölümde Neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Demir’in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan’ın babasının Yılmaz olduğunu açıklaması, Çukurova’da şok etkisi oluşturur. Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan’ı alıp konaktan ayrılır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih edecektir. Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan’ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz’dan şüphelenir. Demir, Gülten’in ona yardım ettiğine inanır. Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz’ın bir farkı kalmamıştır.

Hünkar’ın gizli bir görev verdiği, kimsenin tanımadığı adamlarından biri gelir. Hünkar onunla buluşup, beklediği belgeleri alarak konağa döner. Çukurova’da yine ortalığı ayağa kaldırabilecek gerçekler vardır ve bunlar sadece Hünkar’ın elindeki dosyadadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir