Aşkın Tarifi 6. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Aşkın Tarifi 6. Bölüm ile 12 Temmuz Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 5. bölümü izleyenleriyle buluştu. Kanal D’nin, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı, yapımını NTC Medya- Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği yeni dizisi Aşkın Tarifi 5. bölümde Fırat, Naz’ı Taylan’dan uzaklaştırmaya çalışıyor! Naz’ın Taylan ile olmasını hazmedemeyen Fırat durumu değiştirmeye kararlıdır. Naz’a Taylan ile evlenmemesi gerektiğini açık yüreklilikle söyler. Aşkın Tarifi 6. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Tarifi 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hmTSX8q9AfA”]

Aşkın Tarifi 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XqfQuyTWoiU”]

Aşkın Tarifi 5. Bölüm Özeti

Nişan gecesinde yaşananlardan sonra, iki tarafta da dengeler değişmiştir. Fırat ve Naz, birbirlerine dair duygularını içlerinde tartarken; Fırat’ın Taylan’ı alt etme ve esas yüzünü ortaya çıkarma isteği, daha da alevlenmiştir. Fırat’ın, durmaya niyeti yoktur. Taylan’ı alt etmek için, tüm ekip birlikte bir plan yaparlar. Taylan da Fırat’ı hayatlarından tamamen çıkarabilmek için, onun bir açığını aramaktadır. Bunun içi de Atila’yı görevlendirir. Atila’nın atacağı adım, yeni gelişmelerin habercisi olurken, ortalık daha da kızışacaktır.

Sultan, Fırat’ın kebapçının borcunu üstlenmesi nedeniyle, vicdan azabı çekmektedir. Kendince, Fırat’ın yükünü hafifletmek isterken; hiç beklemediği yerde ve zamanda alacağı bir haberle, Sultan da bambaşka bir yola gireceğinden habersizdir.Naz’ın bir arkadaşıyla, restoranın mutfağında yapmayı planladığı dergi çekimi, beklenmedik bir şekilde, büyük bir organizasyona dönüşür. Fırat ve Naz, birlikte bir televizyon programına katılırlar. Fırat, bu fırsatı değerlendirerek, Naz’la baş başa kalır ve Taylan’la ilgili kararlarını sorgulamasını ister. Ancak Fırat, Taylan’ın onun için büyük bir sürprizi olduğundan habersizdir. Fırat’ın Naz’la ilgili kaderi; artık Taylan’ın iki dudağının arasındadır. Fırat, Taylan’a teslim olacak mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir