Çukur 4. Sezon 32. Bölüm
0

Show TV ekranlarının en çok izlenen dizilerin Çukur 124. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 32. Bölüm ile 12 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi 123. bölüm ile ekranlara geldi. #Celasun etiketi ile ekranlara gelen Çukur 4. Sezon 31. Bölümde Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka’nın diziye vedası bölüme damga vurdu. İzlenme rekorları kıran dizinin son bölümünde Amca ve Vartolu arasında sonunda iplerin iyice gerilmesi heycanı üst noktalara çıkardı. Sevilen dizide gözler şimdi 124. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çukur 4. Sezon 32. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aeiLfvq_1-o”]

Çukur 4. Sezon 31. Bölüm Özeti

Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek.

İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek. Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak.

Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç’ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur’un ana karakterlerinden biri Çukur’a veda edecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir