1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 611. Bölüm

Arka Sokaklar 611. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 611. Bölüm ile 21 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

15 seneyi aşan yayın hayatı ile Cuma akşamlarının en izlenen yapımlarından biri olmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin 610. bölümü 14 Ocak 2022 Cuma günü yayınlandı. Rıza baba evinden çıktığı sırada suikaste uğrar. Göğsünden defalarca kurşunlanan Rıza baba hayatta kalabilecek mi?

Arka Sokaklar 611. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 610. Bölüm Özeti

Mesut’un avukatlığını yapan Başak, savcıdan Mesut’un uyuşturucu dosyası ile ilgili yeni delillerin olduğunu öğrenir. Özellikle Rıza Babanın, Mesut ile ilgili gönderdiği dosyalar Mesut’un başını hayli yakacak değerdedir. Başak bu gelişmeleri Mesut’a anlatır. Mesut duydukları karşısında çok öfkelenir ve hışımla evden çıkar. Sonrasında Rıza Baba suikaste uğrar. Bir görgü tanığı Mesut’u teşhis eder. Ekip mecburen Mesut’un peşine düşer. Savcılık da olayın peşin bırakmaz. Özellikle ekibe yollanan video Mesut’un suçluluğuna büyük delil olur. Engin, videoyu izledikten sonra Mesut’a silah çekerek teslim olmasını ister.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir