1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

High Water Fragmanı Yayınlandı

High Water Fragmanı Yayınlandı
0

Netflix’in merakla beklenen Polonya yapımı dizisi High Water fragmanı yayınlandı. Orjinal adı Wielka Woda olan dizinin 5 Ekim Çarşamba günü Netflix platformunda yayınlanacak.

Milenyum Seli konusunu ekranlara taşıyacak olan High Water dizisi, Almanya ve Çek Cumhuriyetini etikeleyen bu vahim olayı izleyenlere aktaracak. Netflix platformunda yayınlanacak High Water dizisi 6 bölümden oluşacak ve Jan Holoubek ve Bartłomiej Ignaciuk dizinin yönetmenliğini üstlenecek. High Water oyuncu kardosunda ise Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Marta Nieradkiewicz, Mirosław Kropielnicki, Anna Dymna ve Tomasz Kot yer alıyor.

High Water dizi konusu ise; 1997’de yıkıcı sel suları Aşağı Silezya’nın başkentine yaklaşınca bilim insanları ve devlet görevlileri ölüm kalım kararlarıyla yüzleşirler. Jakub Marczak’ın başını çektiği otoriteler, sorunlu bir geçmişe sahip hidrolog Jaśmina Tremer’i ne pahasına olursa olsun şehre yardım etmesi için getirirler. Aynı zamanda Andrzej Rębacz ise Wrocław’ın yakınındaki kendi kasabası Kety’ye döner ve kendisini isyankâr sakinlerin başını çekerken bulur.

High Water Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir