1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

The Society

The Society
1

Netflix‘in yeni dizisi The Society‘nin resmi tanıtımı ve afişi yayınlandı. Dizi, 10 bölümlük sezonuyla 10 Mayıs’ta ekranda olacak.

Senaryosunu Chris Keyser’in, yönetmenliğini Marc Webb’in üstlendiği The Society’de Sineklerin Tanrısı’nın hikayesinden esinlenildi. Projenin geniş kadrosunda Rachel Keller, Gideon Adlon, Jacques Colimon, Olivia DeJonge, Alex Fitzalan, Kristine Froseth, Jose Julian, Natasha Liu Bordizzo, Alex MacNicoll, Jack Mulhern, Salena Qureshi, Grace Victoria Cox, Sean Berdy, Kathryn Newton ve Toby Wallace yer alıyor.

The Society, yaşadıkları zengin kasabanın benzerine gizemli bir şekilde ışınlanan, ailelerinden uzakta kalan bir grup genci konu alıyor. Neler olduğunu ve eve nasıl dönebileceklerini çözmeye çalışan gençler hayatta kalmak için bir düzen ve ittifak kurmak zorundadır. Yeni dizinin başrolünde Kathryn Newton yer alıyor ve grubun lideri konumuna gelen Allie’yi oynuyor. Ablası Kim’in gölgesinde yaşayan Allie, sorumluluk alma konusunda ona ilham verecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. The Society ilk bölümü izledim. Harika bir başlangıç yaptılar. Umarım bu şekilde devam eder ve sineklerin tanrısı üstün gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir