1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Umbrella Academy Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

The Umbrella Academy Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı
0

Netflix, süper kahraman dizisi The Umbrella Academy 4. sezon ve son sezonunun tanıtım fragmanını yayınladı. Europe’un 1986 tarihli “The Final Countdown” şarkısı eşliğinde yayınlanan görüntülerde, Hargreeves kardeşler normal hayatlarından çıkıp son bir kez bir araya gelmeye hazırlanırken görülüyor.

Gerard Way tarafından yazılan ve Gabriel Bá tarafından resimlenen çizgi roman serisinden uyarlanan sevilen dizi, süper güçlere sahip evlatlık kardeşlerden oluşan bir ailenin dünyanın sonunu önlemek için çalışmalarını konu alıyor. Bu sezon Hargreeves yeni bir sınavla karşı karşıya: normal bir hayat yaşamak. 3. sezonda kardeşler evrenin tamamen sıfırlanmasının ardından süper güçlerini kaybetmişlerdi. Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya and Colm Feore all return to the series. Min’s Ben Hargreeves uses his octopus-like tentacles to fling a foe during a fight scene in the trailer. Nick Offerman, Megan Mullally ve David Cross final sezonu için orijinal kadroya katılıyor. Offerman ve Mullally, aşırı deja vu yaşayan New Mexico’lu üniversite profesörleri Dr. Gene ve Jean Thibedeau’yu canlandırıyor. Cross ise utangaç bir işletme sahibi ve aile babası Sy Grossman’ı canlandırıyor ve arasının bozuk olduğu kızıyla yeniden bağlantı kurmak için çırpınıyor.

The Umbrella Academy” en son üçüncü sezonun yayınlandığı Haziran 2022’de Netflix’te bölümlerini yayınlamıştı. Dizi ilk kez 2019’da ekrana gelmiş, ikinci sezonunun prömiyeri ise ertesi yıl yapılmıştı.

Steve Blackman diziyi geliştirdi ve yürütücü yapımcı ve showrunner olarak görev yapıyor. Jesse McKeown, Mike Richardson, Keith Goldberg, Scott Stuber ve Beau Bauman da yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. Way ve Bá ortak yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. Dizinin Netflix için yapımcılığını UCP üstleniyor.

Altı bölümlük final sezonu 8 Ağustos’ta Netflix platformunda yayınlanacak. Tanıtım fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir