1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 5. Bölüm

Elbet Bir Gün 5. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni sezon dizisi Elbet Bir Gün yeni bölümleri ile Pazar akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elbet Bir Gün 5. Bölüm ile 5 Aralık Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Elbet Bir Gün bölümleri merak konusu olmaya devam ediyor. Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk’ün başrollerini paylaştığı Elbet Bir Gün dizisinin son bölümünde; babasını arayan Ahmet için işler hiç de umduğu gibi ilerlemez. Başı beladadır. Gizem ve Nesime, Ahmet’i bulmak için büyük uğraşlar verirler. Fakat Ahmet’i içinde bulunduğu zor durumdan Murat Güven kurtarmıştır ve bu fırsatı değerlendirmekten geri durmaz.

Elbet Bir Gün 5. Bölüm Fragmanı

Elbet Bir Gün 4. Bölüm Özeti

Ahmet’i annesi ve teyzesinin yerini söylemesi için ikna etmeye çalışır. Gizem, Ahmet’in Murat’la beraber olduğunu öğrendiğinde bir plan yapar ve kendini büyük bir tehlikenin içerisine atar. Mehmet ise Sevilay’ın kurduğu kumpasla mücadele ediyordur. Mehmet, Sevilay ilişkisinde restleşmeler yaşanır. Sevilay’ın bu seferki hedefi doğrudan Gizem’dir. Murat, Gizem ve Nesime’nin yaşadığı eve doğru ilerlerken, Ahmet kendini yepyeni bir belanın içinde bulur ve annesinin en büyük düşmanı ile karşı karşıya gelir. Nesime, Ahmet’i bulmak için polise gitmekten başka çarelerinin olmadığını ve her şeyi itiraf edeceğini söyler. Gizem, Mehmet’le bütün gerçekleri konuşmaya karar verir…

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-12

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir