The Haunting of Bly Manor Ne Zaman Başlıyacak
0

The Haunting of Hill House’dan sonra Mike Flanagan’ın Netflix’teki korku dalındaki başarısını The Haunting of Bly Manor takip ediyor. Sorun şu ki, ikinci sezonun yayın platformuna ne zaman ulaşacağını kesinlikle bilmiyoruz. Flanagan bu konuda görüş bildirmeden “her şeyin planlandığı gibi ilerlediğini ve Netflix’in tüm detayları kendileri için en uygun anda sağlayacağını” takipçilere açıklayarak, rahatlatıp moral vermeye çalıştı.

Yetişemeyenler için, The Haunting of Hill House olağanüstü ilk sezonu pandeminin çok öncesinde 2018 sonbaharında yayınlandı (daha önce hiç izlemediyseniz kesinlikle izlemeye değer; ki eğer izlediyseniz de, ikinciye izleyeceğiniz zaman da alabileceğiniz çok şey var). Neyse ki, The Haunting of Bly Manor olarak telaffuz edilen ikinci sezonun çekimlerinin şu an tüm dünyanın kapanmasına neden olan pandemik ortamdan hemen önce tamamlanmış, hatta Flanagan’ın sosyal medya hesaplarından cast ve çekim ekibine bizzat kendisinin teşekür mesajı paylaşmışlığı da var.

Bu durumda Netflix izleme listenize güvenip The Haunting of Hill House yeni sezonunun ne zaman çıkacağını haber vereceğini düşünebilirsiniz, ancak yayıncı kuruluş devam sezonunu şu an için kendi başlığı altında programladı. Başka bir deyişle, güncel kalabilmeniz için The Haunting of Bly Manor’u izleme listenizde olduğundan emin olun.

İlk 10 bölümün tamamının yönetmen koltuğunda oturan Flanagan, kamera arkasındaki meslektaşları Ciaran Foy (Sinister), Liam Gaving (A Dark Song), Yolande Ramke & Ben Howling (Cargo) ve Axelle Carolyn (Tales of Halloween) adlı yönetmenlerden destek alacak.

Başrol oyuncuları Victoria Pedretti, Oliver Jackson Cohen, Kate Siegel ve Henry Thomas, The Turn of the Screw dahil olmak üzere, Henry James’in klasiklerinden yola çıkılarak oluşturulan korku antoloji dizisi için yeni karakterleri oynamak üzere geri dönüyorlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir