1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Peripheral Fragmanı Yayınlandı

The Peripheral Fragmanı Yayınlandı
0

Amazon Prime ekranlarının yeni bilim kurgu dizisi The Peripheral fragmanı yayınlandı. Westworld’ün yaratıcılarının imzasını taşıyan dizi, 21 Ekim’de Amazon Prime Video’da ekranlara gelecek!

Yılın en çok merak edilen bilim kurgu dizilerinden biri olan “The Peripheral”ın ilk fragmanı yayınlandı. William Gibson’ın aynı isimli romanından esinlenen dizinin yapımcıları arasında Westworld’ün yazarları Lisa Joy ve Jonathan Nolan yer alırken başrolünde ise ünlü aktris Chloë Grace Moretz bulunuyor.

İlk sezonu sekiz bölümden oluşacak olan ve William Gibson’ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizi, Amerika’nın ücra bir köşesinde yaşayan Flynne Fisher adlı bir kadının sanal gerçeklik oyunu oynarken kendisini geleceğin Londra’sında bulması sonrasında yaşananları konu alıyor.

İnsanların uyuşturucu ticaretiyle geçinmeye çalıştığı bir taşra kasabasında yaşayan Flynne Fisher bu yolu seçmez ve 3D baskı mağazasında çalışır. Fakat onun asıl uğraşı çevrimiçi oyunlar oynamaktır. Bir video oyunu test ettiği sırada bambaşka bir gerçekliğe geçiş sağlayan gizli bir bağlantıyı keşfeden Flynne bu sayede bilmediği karanlık bir geleceğe de adım atar.

“The Peripheral”ın başrolünü Chloë Grace Moretz (Carrie, Kick Ass) üstleniyor. Dizisinin zengin oyuncu kadrosunda ayrıca Jack Reynor, Gary Carr, Eli Goree, Louis Herthum, JJ Feild, T’Nia Miller, Charlotte Riley, Alexandra Billings, Adelind Horan, Alex Hernandez, Katie Leung, Julian Moore-Cook, Melinda Page Hamilton, Chris Coy ve Austin Rising gibi isimler yer alıyor.

Amazon ve Warner Bros Television’ın, Kilter Films ile birlikte yapımcılığını üstlendiği “The Peripheral”, 21 Ekim’den itibaren Amazon Prime Video’nun faaliyet gösterdiği 240’tan fazla ülke ve bölged, dünya çapında prömiyer yapacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir