1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Into The Night 2. Sezon Teaser Yayınlandı

Into The Night 2. Sezon Teaser Yayınlandı
0

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan Into The Night dizisinin 2. sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. Merakla beklenen Into The Night 2. sezon öncesi Netflix izleyicileri meraklandıran yeni bir teaser yayınladı. Into The Night, 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ’u da konuk edecek.

Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da rol aldığı Into The Night dizisi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip. Bu sezon Kıvanç Tatlıtuğ’u da konuk edecek olacan dizi, ülkemizdeki izleyici sayısını oldukça arttıracağa benziyor. Yeni sezon, Netflix latformunda 8 Eylül tarihinde yayında olacak.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=g7YBfIDqu7c”]

Dizinin konusu ise şöyle: Into The Night, güneşin insanlar için tehlike oluşturmasının ardından karanlıkta kalmak için batıya gitmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Yaşanan kozmik bir olay, dünya için büyük bir tehlike oluşturur. Güneş, yoluna çıkar herkesi öldürmeye başlar. Bunun üzerine bir adam, gün doğmadan önce karanlığın hüküm sürdüğü bölgelere gitmeye karar verir. Brüksel’den kalkan bir gece uçağını kaçıran adam, güvenli olan karanlıkta devamlı kalmak için pilotları batıya uçmak için yönlendirir.

Yapımcılığında The Witcher ile tanınan Tomek Bagiński’nin George’a eşlik ettiği Into The Night’ın yeni sezonu Nabil Ben Yadir ve Camille Delamarre tarafından çekildi. Into The Night’ın yeni sezonuna Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Anton Kouzemin, Coen Bril, Joe Manjón, Émilie Caen, Borys Szyc, Dennis Mojen, Javier Godino, Marie-Josée Croze yer alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir