Sen Çal Kapımı 49. Bölüm
0

ÇArşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 49. Bölüm ile 18 Ağustos Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı dizisi dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümde Eda ve Serkan, şirketin iflas noktasına gelmesinden dolayı büyük bir sınavla karşı karşıya kalmıştı. Sen Çal Kapımı 49. Bölüm fragmanı yayınladı.

Sen Çal Kapımı 49. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=h037Wo2euPs”]

Sen Çal Kapımı 49. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VISCgwnFrTE”]

Sen Çal Kapımı 48. Bölüm ÖZeti

Serkan ve Eda sonunda evlenmiştir. Mutluluk artık çok yakınlarındadır ancak Serkan henüz farkında olmasa da şirketteki kötü gidişat hayatlarına bomba gibi düşer. Şirketin iflas edecek durumda olduğunu duyan Eda, kemer sıkmaya karar verir. Eda’nın bu haline anlam veremeyen Serkan, onun değiştiğini ve cimrilik yaptığını düşünür. Diğer yandan şirketin kurtulması Deniz hanımın atacağı bir imzaya bağlıdır. Deniz’in Serkan’dan hoşlandığını bilen Eda, iflas etmemek için Serkan’ı onunla yemeğe göndermeyi kabul eder.

Olan bitene anlam veremeyen Serkan, işin gerçek yüzünü Kiraz’dan öğrenecektir. Serkan elinden geleni yapsa da daha büyük fedakarlıklar kapıdadır. Aşk Serkan için en büyük fedakarlık olacaktır.

İlginizi Çekebilir
iyilik-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir