Çocukluk 1. Bölüm
0

FOX tv yeni dizisi Kimsesizler dizisini tanıttı. Yeni dizi Kimsesizler 1. Bölüm ile FOX tv ekranlarında olacak. Peki Kimsesizler dizisinin konusu ne? Kimsesizler dizisinde hangi oyuncular oynuyor? RTÜK’e yapılan şikayet sonrası Kimsesizler dizisinin adı değişti. Dizinin yeni adı Çocukluk oldu. Çocukluk 1. Bölüm ile ekranlara gelecek. MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Çocukluk” dizisi, 9 Ekim Cuma günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Fox TV’nin yeni sezon dizisi Kimsesizler’in 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın başrollerde oynadığı Kimsesizler’in konusu da belli oldu. MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, Kimsesizler dizisinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor. Kimsesizler dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün otururken, senaryosunu ise Ebru Hacıoğlu ile Verda Pars’ın kaleme alıyor. Dizi Ekim ayında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Kimsessizler dizisinin konusu ise; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır.

Çocukluk 1. Bölüm izle

Çocukluk 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir