1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 583. Bölüm

Arka Sokaklar 583. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor. Arka Sokaklar 583. Bölüm ile 26 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar son bölüm ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 19 Mart tarihli 582. son bölümünde Medar’ın yaptığı eylem sonrası şehit ve yaralılar yüzünden ekip büyük keder yaşadı. Sapık seri katil Giray’ın serbest kalması dikkat çekerken, Selin’in seri katilin eline düşmesi ise merak dolu anlara sahne oldu. Son bölümün hemen ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 583. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6_1JjhgjNBg”]

Arka Sokaklar 582. Bölüm Özeti

19 Mart 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 582. Bölümde ekip, Medar’ın yaptığı eylem sonrası şehit ve yaralılar yüzünden büyük keder yaşıyor!
Medar, emniyete düzenlediği bombalı eylem sonrasında ağır hasar bırakır. 3 şehit ve çok sayıda yaralı olması ekibi yıkar. Eylemcinin emniyetin otoparkına nasıl geldiği ile ilgili durumu araştıran ekibimiz 2 polisin Medar’ın elinde olduğunu öğrenir. Acil çözülmesi gereken 2 olay için ekip tüm gücüyle Medar’a saldırır. Polisleri rehin tuttuğu adres öğrenilince hemen operasyon düzenlenir. Polisleri kurtaran ekip, Medar’a kötü bir sürpriz hazırlar. Mesut’un yaptığı bir plan ile Medar kıskıvrak ağa düşürülür; fakat Medar’ın, canlı yakalanmak gibi bir niyeti yoktur.

Bu sırada sapık seri katil Giray serbest kalır ve Selin’in peşine düşer. Sürekli olarak Selin’i telefonla taciz eden Giray, ölüm tehditleriyle onu bunaltır. Selin ise, Giray’a pabuç bırakmaz her tehdidine, sert tepki verir. Bu durum Giray’ı daha da sinirlendirir. Eline geçirdiği telsiz ile Selin’i izleyen Gİray sonunda bir fırsat yakalar.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir